Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Loading Párty

SUMMIT.49

20. mája 2016
20 : 00
event
ARTKLUB
Hlavná 17
Trnava, 91701 Slovenská republika
+ Google Map

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96
SUMMIT.49
  • TÁTO PÁRTY SKONČILA!

Po narodeninovom SUMMITe nás tentokrát čaká junglové vydanie s poradovým číslom 49. Ako headliner sa vám predstaví maďarský junglový producent dj PRO-TECTED, ktorý hráva výhradne z vinylov. Z východného Slovenska sa ďalej predstaví dj PROGRASS. Lineup následne doplnia domáci LEBKA, DIFFE a BOBO. Ako už býva zvykom, môžete sa tešiť na čerstvé ovocie počas večera, tematické nálepky, krásnu videoprojekciu a hlavne WICKED WICKED atmosféru. Stay cool, JUNGLE IS MASSIVE.

PRO-TECTED

Vlastným menom Sándor Károly pochádzajúci z Budapešti sa pôvodne venoval produkcii hardcore-u až neskôr v roku 2006 sa dostal do kontaktu s raggajunglom. Príjemné vibrácie tejto hudby ho očarili hneď od začiatku a okamžite sa do toho hudobného štýlu zamiloval. O niekoľko rokov neskôr sa začal venovať aj produkcii v tomto hudobnom štýle a tiež vinyl djingu. Veci nabrali obrátky v roku 2013, kedy vydal svoj prvý oficiálny remix a promotéri ho začali bookovať ako raggajunglového dja. Ako dj dokáže svojimi setmi docieliť u publika jemné pohupovanie sa z nohy na nohu pri príjemnej spevavej melódii, ale tiež dokáže publikum totálne rozsekať polámaným „amen“ šialenstvom. Ako sám hovorí, všetko v mene „feelsgoodness”.

PROGRASS

Prograss začal svoje pôsobenie v roku 2007 keď začal v Rožňave organizovať prvé eventy (Graffity Jam, underground hip hopové akcie). Na vlastných akciách si aj zahral , preto založili spoločný sound RvZoOSoundz spolu s djmi ako SPLIFF a TWOTALF a JAY. Neskôr sa formácia RvZoO pomenila a z pôvodných členov ostal len PROGRASS a SPLIFF a pričlenil sa k ním GUNFINGAH. Začínal s hraním hip hopu z 80tych a prelomu 90tych rokov, ako aj celá RvZoO, neskôr sa ale začal venovať hraniu reggae a dancehallu. Začal sa venovať aj bookingu rôznych interpretov ako aj organizovania akcií a menších festivalov (JAMMIN, Soundsystem culture). Počas svojho pôsobenia hral na jednom pódiu z interpretmi ako Perfect Giddimani, Raging Fyah, Riddim Colony, YT, Solo Banton, Dirty Dubsters, Gideon, Medial Banana a mnoho ďalších. Neskôr sa začal venovať hlavne rýchlejšiemu raggajunglu, pri ktorom vytrval až dodnes.

LEBKA

Na scéne sa pohybuje už viac ako 10 rokov a za ten čas odohral množstvo akcií, či už na Slovensku alebo v susedných Čechách. Vo svojich setoch mieša rôzne štýly od drum and bassu cez dubwise a raggajungle až po raggatekk. Je členom Ruffneck sound systému, s ktorým organizoval akcie v Trnave a Nitre. Momentálne je rezidentom raggajunglovej akcie Booyaka v bratislavskom Re:fresh klube. Zahral si s takými menami ako Aries, Jacky Murda, Dj K , Wickedsquad, Kambo Don a mnoho ďalších.

DIFFE

Nováčik na slovenskej drum and bassovej scéne a čerstvý člen SUMMIT CREW, ktorý sa popri DJ-ingu venuje aj produkcií vlastných trackov. V rámci selekcie svojich setov sa orientuje prevažne na neurofunk alebo energický a rytmický liduidfunk ktorý mixuje prostredníctvom 4 CD playerov. Vo svojej produkcii sa orientuje prevažne na melodické a harmonické zvuky liquidfunku.

BOBO

Medzi jeho obľúbené žánre okrem neurofunku a liqudifunku patrí aj zmieňovaný raggajungle a tekkno, ktoré na svojich vinyloch nosí a špeciálne kúsky stráži, ako oko v hlave.

 

DJs:

PRO – TECTED [HU]
https://soundcloud.com/pro-tected

PROGRASS / RVZOO
https://soundcloud.com/prograss-1

LEBKA / RUFFNECK
https://soundcloud.com/lebecnik

BOBO / SUMMIT
https://soundcloud.com/bobo-summit

DIFFE / SUMMIT
https://soundcloud.com/diffe-2

20.05.2016 * ArtKlub * Trnava * 20:00 – 04:00 * entry: 3€

* MASIVE LIGHTS AND SOUND *
* ENTS VISUALISATION * Ents Visualisation
* FRESH FRUITS DURING NIGHT *
* FREE STICKERS *
* COMPETITIONS / FREE TICKETS *