Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Loading Párty

Jump up into the jungle 4. w/ Dorian & Twenty Freeze

4. júna 2016
21 : 00
event
Hopkirk bar
Karpatská 2
Bratislava, 81105 Slovenská republika
+ Google Map

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96
Jump up into the jungle 4. w/ Dorian & Twenty Freeze
  • TÁTO PÁRTY SKONČILA!

Začiatkom júna sme si pre Vás pripravili príjemnú nalaďovačku na letné mesiace nabité akciami pod holým nebom v podobe warm upu na najväčší dnb festival na Slovensku – TRIDENT OPEN AIR pod Vami už známou značkou Jump up into the jungle. Vďaka Vášmu záujmu a podpore to bude štvrté pokračovanie tejto tématickej šou, ktorá sa nesie v melodických rytmoch junglu, neutíchajúceho jump upu a oldschoolového drum and bassu.

Hlavou tejto akcie bude rakúsky DJ DORIAN, ktorý ma na konte niekoľko releasov u rôznych vydavateľstiev ( New Playaz, Smokescreen Records, Audio Danger Records a mnoho iných), je rezidentným DJ populárnej šnúry eventov s názvom Pusztabeats a sám o sebe tvrdí, že sa nechce upriamovať len na jeden subžaner, takže sa môžeš tešiť na poriadny náklad v rôznych tóninách.
Druhou korunou našej džungle bude TWETY FREEZE. Ďaľší rezidentný DJ Pusztabeats, člen DSC ( Digital Subdivision crew) a taktiež členom a rezidentom Mainframe. Čaká ťa vysoké napätie lomených beatov v režii tohto talentovaného mladíka.
Nebudú chýbať ani chalani Necro a Presenta z rešpektovanej TRIDENT crew. Bratská dvojica Dr. White a Mark Bane bývajú neoddeliteľnou súčasťou týchto akcií. Na priateľský b2b súboj sa už pripravujú a tešia skúsený D-High z NUDANCE crew s jump up majstrom DCKDST z BASS FACTORY crew. Celý line up uzatvára mladučký Jahmal z EPIC BRAINS crew, pôsobiacej prevažne na východnom Slovensku.

Označenie Warm UP neznamená len to, že sa posnažíme Vás dostatočne pripravíť a naladiť na najväčší dnb event letnej sezóny TRIDENT OA na Duchonke.
Venujeme Vám dva vstupy na tento nezabudnuteľný a jedinečný drum and bassový festival, ktorý bude mať tento rok až 3 dni!!! Sleduj event a dozvieš sa podrobné info o súťažiach.

Taktiež budeš mať možnosť zakúpiť si lístky na TRIDENT OA 2016 priamo na akcií a dozvedieť sa potrebné info ohľadom blížiaceho sa festivalu.

Príď s nami odštartovať drum and bassové leto 2016 do Hopkirk baru.
Nebude chýbať výzdoba k téme, ovocná misa, výborný zvuk a nezabudnuteľná príjemná atmosféra ako to už býva zvykom.

Vstup sa vyšplhá maximálne na 4 EURá, aj to iba ak prídeš neskoro ( po 23:00). Ak sa dostavíš pred 23:00, celú akciu si užiješ iba za 3 EURá.