Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Loading Párty

Basshaze w. Workforce [UK] & Skylark [FR]

19. septembra 2020
21 : 00
event
KC Dunaj
Nedbalova 3
Bratislava, 81101 SK
+ Google Map

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96
Basshaze w. Workforce [UK] & Skylark [FR]
  • TÁTO PÁRTY SKONČILA!

DÔLEŽITÉ INFO / IMPORTANT INFO
————————————

[ SK ]
Veľmi nás to mrzí, no v súvislosti so situáciou spojenou so šírením koronavírusu na Slovensku, ktorú sme počas posledných dní intenzívne sledovali a vzhľadom na aktuálne vyjadrenie Ústredného krízového štábu SR o zákaze kultúrnych aj verejných podujatí na Slovensku po dobu minimálne 14 dní je naša drum&bass noc Basshaze v pôvodnom termíne 14.3. zrušená.

VIAC: http://bit.ly/2vS1sP0
INFO PRE ĽUDÍ SO VSTUPENKAMI Z PREDPREDAJA: http://bit.ly/3cJNX4t

UPDATE: Zmenili sme termín tejto Facebook udalosti na september. Tento termín je však nezáväzný a dočasný. O skutočnom náhradnom termíne vás budeme včas informovať, keď sa aktuálna situácia s koronavírusom upokojí.

Zatiaľ prosím ostaňte doma ak to je čo i len trochu možné. Dávajte na seba pozor, buďte rozumní a ohľaduplní voči vašim blízkym a komukoľvek okolo vás. Budeme sa na vás tešiť, keď to situácia dovolí.

[ EN ]
We are very sorry, but in connection with the situation related to the spread of coronavirus in Slovakia, which we have been monitoring intensively in recent days and given the current statement of the Central Crisis Staff on banning cultural and public events in Slovakia for at least 14 days, our drum & bass night Basshaze at the original date 14.3. is canceled.

MORE: http://bit.ly/2vS1sP0
INFORMATION FOR PEOPLE WITH PRESALE TICKETS: http://bit.ly/3cJNX4t

UPDATE: We changed the date of this Facebook event to September. However, this term is non-binding and temporary. We will let you know about the actual new date when the current coronavirus situation calms down.

In the meantime, please stay at home if possible. Be careful, be sensible and take care of your loved ones and anyone around you. We are looking forward to see you later.

————————————

Ako znie budúcnosť drum&bassu? Poďte to s nami ochutnať na prvú Basshaze v roku 2020. My totiž nezastavujeme. Práve naopak – v marci vám na Slovensko prinesieme hneď dve odvážne premiéry. Ľudí, o ktorých sme presvedčení, že si v rámci žánru razia svoju jedinečnú cestu a ich zvuk definuje ďalšie možné sonické cesty prvotriedneho drum&bassu. To nie je žiadne sci-fi.

Priatelia, po prvýkrát sa u nás predstaví Jack – polovica dvojice SpectraSoul – so svojím fantastickým novým a rozhodne ambicióznym projektom Workforce (UK). Po extrémne produktívnom roku, v ktorom založil vlastný label ‘Must Make Music’ si to namieril rovno k dBridge-ovi na Exit Records, spustil nový originálny podcast a v štúdiu snáď aj prespával. Výsledok? Absolútne svieže tracky, ktoré vám rozvibrujú celé telo.

Sekundovať mu bude neskutočný talent ultra deepového drum&bassu novej generácie – Skylark (FR). Úprimne? Nie sme si istí, či ste pripravení na túto nebezpečne progresívnu temnotu, ale riskneme to. Za Skylarkovou slovenskou premiérou šípíme riadny zážitok a extrémnu záťaž subwooferov v klube.

Celú túto parádu za mikrofónom doplní Jimmy Danger a k horúcej noci plnej kvalitných beatov prispejú domáci ambasádori Particular Shades, Lixx, Kavva a Fragment.

PS: Viete čo je na tom celom najlepšie? Okrem originálneho lineupu vás v klube bude netrpezlivo čakať povestná dobrá Basshaze atmoška. Tú tvoríte práve vy, takže zapísať sobotu 14. marca do kalendárov, nech sa spolu zasa môžeme usmievať od ucha k uchu ešte týždne po tejto noci 🙂

▬▬▬

Basshaze w. Workforce (UK) & Skylark (FR)
March 14, 2020 / Saturday, Start 20:30
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava / Slovakia
TICKETS: www.basshaze.sk/tickets

▬▬▬

Lineup:

► WORKFORCE (UK)
Must Make Music / Exit Records
First time in Slovakia
www.facebook.com/workforcemusic
www.soundcloud.com/workforce_uk

► SKYLARK (FR)
Dispatch / Overview
First time in Slovakia
www.facebook.com/skylarkdnb
www.soundcloud.com/skylark

► PARTICULAR SHADES
► LIXX
► KAVVA
► FRAGMENT
► Hosted by: JIMMY DANGER

▬▬▬

Partneri: Radio_FM, SIGNAII_FM, dnb.zone, djrental.sk, Nájde sa 10 000 fanúšikov drum’n’bassu na Slovensku?.