Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Loading Párty

BASSHAZE w. LSB (UK) @Dole

21. mája 2016
22 : 00
event
Klub Dole
Námestie SNP 30
Bratislava, 81103 Slovenská republika
+ Google Map

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96
BASSHAZE w. LSB (UK) @Dole
  • TÁTO PÁRTY SKONČILA!

V máji to bude veľké! Klubová noc BASSHAZE predstaví áčkového drum&bass producenta, človeka stojaceho za zásadnými hitovkami ako ‘The View’, ‘Rotary Motion’, či ‘About Tonight’. Dámy a páni, prichádza LSB (UK)!

Luke vo svojej produkcii spája úžasné soulful melódie so silným tanečným vibe-om a o tom, že dnes hrá prvú ligu už isto netreba pochybovať. Releases na labeloch ako Soul:r, Spearhead, Hospital, Shogun Audio, či Integral hovoria za všetko. Navyše, tento rok chystá množstvo novej hudby, ktorú proste chcete počuť! Slovenskú reprezentáciu budú počas noci poctivo zastupovať Clive z Drumatique crew, Lixx a dvojica Open Code.

LSB (UK)
Prvá liga vo svete soulful drum&bassu a priekopník moderného liquidfunku. LSB od svojej poslednej návštevy na Slovensku v 2014 rástol raketovým tempom. Po svojich prvotinách na Bingo Beats a Deep Soul Music sa vrátil s novým zvukom na Spearhead Records. Fantastické tracky ‘All Of My Love’ a ‘Rolling Sideways’ na neho obrátili pozornosť drum&bassového sveta a všetko nabralo rýchly spád. Releases pre Spearhead, Demand, Soul:r, Integral či Shogun Audio ho katapultovali medzi žiadaných umelcov, vďaka čomu dnes cestuje po celom svete. Minulý rok zabodoval trackom ‘The View’ s Tylerom Daleym a DRS, ktorý sa už dočkal aj remixu od Calibra, vydal nádhernú ‘About Tonight EP’ a zhostil sa aj EP v sérii Four Fit pre Marcusa Intalexa. Luke je v plnej sile a tento rok o ňom budete veľa počuť. Nový materiál určite prinesie aj do Bratislavy, tak si to nenechajte ujsť.

Clive (SK)
Vážne treba pripomínať, čo tento chalan urobil pre slovenský drum&bass? Clive randí so zlomenými beatmi už viac ako 12 rokov, no dnes pod alteregom CLV mieša aj modernú bass music. Človek spojený s Codered crew a v súčastnosti s najstaršou slovenskou dnb crew Drumatique, ktorého spoznáte jednoducho – vďaka vyzretej selekcii plnej trackov od soulful drum&bassu cez liquidfunk až po poriadne deep bangery. Záruka kvalitného zážitku pre vaše uši.

Open Code (SK)
Dvojčlenný team djov a producentov zo Slovenska. Hadzi a M-Cee. Obaja sa na scéne pohybujú už pekných pár rokov a každý z nich sa venuje aj svojim projektom. Spoločne však trávia čas v štúdiu, vďaka čomu svetlo sveta uzrelo už niekoľko ich spoločných trackov. Zvuk, ktorý reprezentujú je rozhodne kompatibilný s našou klubovkou, a preto svoje ‘yeaaaah’ za mixom povedia aj oni.

Lixx (SK)
Čo malo byť napísané, napísané bolo. Čo dodať? Viac ako 15 rokov na scéne, hrozivé množstvo projektov na konte, niekoľko ocenení ‘najlepší slovenský drum&bass dj’, výherca Sunandbass Dj Competition v roku 2012, otec konceptu BASSHAZE, autor drum&bassovej show SIGNAll_FM, rezident Klubu Dole a neúnavný propagátor kvalitného drum&bassu. Lixx za mixpultom chýbať určite nebude.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BASSHAZE w. LSB (UK) @ Dole
May 21, 2016 / Saturday, Start 22:00
Klub Dole, Nám. SNP 30, Bratislava / Slovakia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Lineup:

★ L S B (UK)
★ Clive (SK)
★ Open Code (SK)
★ Lixx (SK)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstup:

22:00 – 24:00 4€
24:00 – 03:00 5€
03:00 – 06:00 3€