Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Loading Párty

BASS DOWN LOW – Welcome home Sashi!

15. októbra 2016
22 : 00
event
Subclub Bratislava
Nábrežie arm. gen. L. Svobodu
Bratislava, 811 02

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 95

Warning: Undefined variable $post in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/7/4/74db2c6a-f88a-4659-a30a-e32921fbbb69/basslife.sk/web/wp-content/themes/basslife/tribe-events/single-event.php on line 96
BASS DOWN LOW – Welcome home Sashi!
  • TÁTO PÁRTY SKONČILA!

Zvykol si si v cez víkend večer poplakať, že tu v Bratislave už neni kam na dobrú žurku? Pristihol si sa, že spomínaš ako dobre tu bolo ked boli tie BDL party? Nebaví ťa už vkuse počúvať to isté dokola a chcel by si začrieť aj do európskej scény? Tak v tom prípade ťa poteším lebo sme SPÄŤ!

Dúfame, že sme Vám chýbali tak ako vy náma že to opäť poriadne roztočíme. Tentokrát sme prvý krát zvolili atómový kryt pod hradnou skalou kde sme doteraz zažili len tie najlepšie žúrky! Dúfam že tomu nebude inak ani tentokrát!

K tomu všetkému budeme oslavovať príchod SASHI-ho spoza veľkej mláky kde bol cez leto zbierať nové skúsenosti!

Párty bude opäť MULTIGENRE – čo značí TRAP, BΔ$$-House, ELECTRO, DUBSTEP, DNB a všetky možne kombinácie – pretože žánre nie sú limit!

!-_LINE UP_-!
————————————————————————————

THEM DARNED TEENAGERS (SEX CULT/Trash Gang/Bounce Bounce)

Táto neskutočná dvojka má za sebou už asi tak ziliardu vystúpení. Naposledy sa na stagei ocitla so samotným SKRILLEXOM! A to nehovorím o ich vlastnej tvorbe. Očakávaj Trap, Bass, Dnb, Dubstep a samozrejme ELECTRO!

NEORGE & MC HATORIHANZA (Mäsokombinát)

Táto dvojka vznikla ako odpoveď na bezbožné želania klubového života v Bratislave. DNB s poriadnou dávkou screamov a temných veršov? TO CHCEŠ!

DEFFECT! (BASS DOWN LOW)

Po dlhšej odmlke sa pred Vás postaví človek, ktorý stál pri počiatkoch tejto epickej párty! Jeho Trapy, Bubble stepy a iné BASS formáty ti rozpumpujú žily!

CONCEPTOR (BASS DOWN LOW / BASSAULT)

Samotný pán temného dubstepu z konca Bratislavy ti sluchové orgány otestuje dávkami ROBOSTEPU, HYBRID TRAPU a možno aj DNB!

CHEWBACCA & HAND SOLO (BASS DOWN LOW)

Dobre poznáš čo nastáva keď sa za pult postavi CHEWBACCA! K tomu pridaj vycibrený vkus HAND SOLO-a a máš mix future BASS, Trap, Electro a House a podobných experimentálnych žánrov.
————————————————————————————-

Ak ťa tento epický lajnap nepresvedčil tak už neviem čo! Vylešti špacírky a začni cvičiť. Končatiny budeš potrebovať.

Čoskoro dáme von aj súťaž tak sa maj na pozore. A možno aj iné šmakociny!

Pozývaj kamošov lebo vieš že bez nich by táto párty nebola to čo je teraz!