Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Mikro

Crews

Parties

V partyliste nieje žiadna akcia s týmto DJ-om

DJ Mikro je mladý chalanisko, ktorý sa venuje hudbe od svojich 14tich rokov a je ňou niekedy doslova posadnutý. Do hudby vkladá svoju dušu a hrá zo srdca. Na začiatku svojho pôsobenia hrával striktne hip-hop a priučil sa rôznym technikám, ktoré v sebe zahŕňa turntablism – scratch, beat-juggling. Neskôr sa začal venovať aj hraniu iných žánrov z ktorých ale aj tak najviac dominovali Electro House a Hip-hop. Taktiež ho uchvátila hudba alternatívnych žánrov a môžete ho vidieť na akciách, kde drtí Drum&Bass, Dubstep či Moombahton. V rámci DnB hrá prevažne Jump up, prípadne Neurofunk a do toho aj niečo z Liquidu. Jeho vystúpenia sú vždy okorenené nejakými zaujímavými skrečmi, čo samozrejme dotvára jeho party sety na rôznych akciách.

Počas koncertov, alebo vlastných hraní si Mikro zahral po boku ľudí ako B-Complex, MNNiA(HU), Dublic(HU), MEFJUS (A), Deadly Hunta, Aphrodite(UK) a ďalší…

Objavil sa za gramcami aj na takých veľkých akciách ako sú Carat Tuning Party (2010,2011), či Totojehiphopfest(2010,2011). V roku 2009 sa umiestnil na 2.mieste na majstrovstvách Slovenska v DJingu – MIXMAN – kategória gramofóny.