Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

LS3KE

Crews

Parties

V partyliste nieje žiadna akcia s týmto DJ-om

Lukáš vystupuje ako dj reprezentant Basement crew pod menom LS3KE. V roku 2003 sa jeho život zmenil, ako sám tvrdí, a našiel si lásku na prvé počutie, ktorou je doteraz verná a stále skvelo naladená hudba štýlu DnB. Tento žáner si zamiloval natoľko, že sa rozhodol postaviť na druhú stranu dj-pultu a od roku 2008 začína svoju dj-skú kariéru. V spolupráci s New age crew, ktorej bol aj sám zakladateľom začal organizovať akcie v Šuranoch, na ktorých vystúpili interpreti ako OCTANE&DLR, BTK, MINDSCAPE, JADE, SAVAGE, SAYKO, OQ, LOCAL HEROES, PIXIE, PHILIP TBC, IMCYBER, LIXX, GABANNA, KUKURICA a mnoho iných.

Dnes sa LS3KE zameriava na technické hranie najmä jeho obľúbených subžánrov DnB, ktorými sú neuro, deep a darkstep, ktorých výber vždy starostlivo podmieni párty, na ktorej bude hrať. V roku 2014 sa stal hrdým členom BASEMENT CREW, na ktorej zrode stál už od prvotného začiatku (ako jeden z mála terajších členov) so starým psom Cukerom. Dnes sa môže pochváliť hraním na akciách po boku interpretov a dj-ov ako: AUDIO, JADE, MINDSCAPE, VILLEM, NOMONEY, OCTANE&DLR, BTK, ,OQ, FORBIDEN SOCIETY, PUSH, TRILO, MINOR RAIN, SUBTENSION, PHILIPTBC, DEPHZAC, BLUE MOTION, COMPUTER ARTIST, NEONLIGHT alebo MEFJUS. Vo svojich setoch vždy hrdo a rád prezentuje aj slovenských producentov, akým je napríklad Trilo, Minor rain, Kutlo, Ibstract alebo Substention.

Jeho najobľúbenejším interpretom v žánri je momentálne Ivy Lab, no vždy sa to mení v závislosti od jeho vnútorného naladia. Na dj-ingu najviac miluje pocit, aký mu dávajú ľudia v podobe spätnej väzby svojou radosťou a vďačnosťou. Ľudia ho väčšinou poznajú ako vždy usmiateho a naladeného (vzrastom) veľkého maca, ktorý sa má vždy chuť rozdať (aj rozbiť haha ☺ ) do posledného kúsku, čo je z jeho hrania vždy cítiť a čo je dôležité, že si môžete otestovať aj na najbližšej párty, ktorú opäť s láskou zahrá.