Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

GASH10

Crews

Parties

V partyliste nieje žiadna akcia s týmto DJ-om

GASH10 je mladý talentovaný DJ a producent zo Slovenska, narodil sa v Godrikovej Úžľabine slovenským rodičom. Ako 10 ročny bol prijatý na Rokfortskú strednú školu čarodejnícku, ktorú ukončil ako Auror. Po zistení že Voldemort je mŕtvy a vlastne ani nie je proti komu bojovať hľadá nový smer svojeho uplatnenia. A tak sa dostáva k hudbe, konkrétne k štýlu DnB do ktorého sa okamžite zamiloval pre jeho pestrosť, tvrdý beat a basovú linku.

V roku 2012 prvý krát usadá za gramofóny a zistuje ze mágia sa dá robiť aj inak ako prútikom. Pár rokov po tom, v roku 2015 sa už ako ostrieľaný DJ vrhá do vôd produkcie kde sa mu taktiež nesmierne darí. Mení svoje pôsobisko na Londýn a netrvalo dlho a jeho talent si všimli aj Veľké vydavateľstva ako Critical music, Blackout či Eatbrain s ktorými tento multitalentovaný čávo podpisuje jednu zmluvu za druhou už ako člen Dnb Crew’s …stále málo, Mäsokombinát, Drumbassterds.cz a samozrejme Let it roll.

Všetci vidia že jeho kvality sú nesporné hoc ešte oficiálne nevydal ani jeden track, no on ako perfekcionista chce aby to bola jednoducho bomba a preto sa tešte na jeho prvé EP ktoré vyjde už čoskoro. Niet pochýb že to bomba bude!