Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Cuker

Crews

Parties

V partyliste nieje žiadna akcia s týmto DJ-om

Pochádza z Nitry a DJingu sa venuje približne od svojích 18 tich rokov.
“Keď som prvý krát mal tú česť baviť plný klub, vedel som, že ten pocit chcem zažívať znova a znova. Je to droga. Napĺňa ma to neopísateľným pocitom.”

Prvé gramofóny kupuje v roku 2004 a začína s hraním Hip-Hop music. Po hraniach na viacerých akciách sa dostáva cez tento štýl do bližšieho kontaktu s elektronickou hudbou tvrdšieho kalibru, cíti energiu, ktorú mu dokáže ponúknuť a neobmedzené možnosti sebarealizácie. V tom čase zakladá aj nahrávacie štúdio, kde chce realizovať svoje predstavy.

V roku 2011 zakladá značku BASEMENT a venuje sa naplno hraniu a produkcii Drum n Bass music, organizovaniu obľúbenej BASEMENT DNB PARTY a podobným projektom. Jeho sety sú tvorené energickými trackmi aby nenechali publikum ani na chvíľu v kľude. Nevynecháva svieže novinky, ktoré taktiež nesmú chýbať v jeho setoch.

“Vždy mám rád oživenie setov dobrým MC alebo hudobníkom s jeho nástrojom, či už je to saxofón, trubka, alebo nejaké perkusie. Ľudí to dokáže poriadne vyburcovať!”

Obľúbení interpreti:

Pendulum, Noisia, Camo & Krooked, Delta Heavy, Dirtyphonics, Dub Zero, Dub Phizix, Foreign Beggars, Optiv BTK, Rockwell, Plan B, Sigma, Tantrum Desire, The Prototypes, Audio, Prolix, Rido, Bad Company, Black Sun Empire, Ed Rush and Optical, Chase and Status, Sub Focus, Calyx&Teebee a veľa iných…