Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Crossdreed

Crews

Parties

V partyliste nieje žiadna akcia s týmto DJ-om

Vlastným menom Martin Mizerák pochádza z dedinky pri Trenčíne zvanej Chocholná-Velčice. Keď prvý krát započul drum and bass tak vedel že toto je to pravé orechové, hudba ktorá má v sebe obrovskú energiu. Po cca roku sa začal venovať drum and bassu hlbšie, kúpil si vlastnú techniku a naučil sa mixovať hudbu ktorá ho strašne baví. Hrával si deň čo deň doma pre seba, až po dalsom roku skúsil nahrať svôj prvý contest na dnb párty v Partizánskom v Spy Clube.

Dostal šancu ktorú využil, spoznal kopu skvelých ľudí a tým sa to všetko začalo. Od jungle, liquid, neurofunku si prešiel až po ten najtvrdší dnb a až k industrial hardcoru. Obľúbil si takzvaný „Crossbreed“ – veľký mix sub žánrov Drum and Bassu a Hardcoru, kde sa nachádzajú zvuky od liquidu k neurofunku s industrialom a troškou hardstylu.

Zahral si na párty ako sú napr. Trident, Bass, Resurrection(Braincrack Bross), Drumatch Machines, Infections, Without Help atď. Inšpiráciou sú mu producenti ako napr. The Outside Agency(Dj Hidden & Eye-D), Switch Technique, Micromakine, I:gor, Hallucinator, Mindustries atď.