Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Cockroach

Parties

V partyliste nieje žiadna akcia s týmto DJ-om

Tento 22 ročný neurofunkový nadšenec z Dolného Kubína, momentálne žijúci v Prahe, stál za playermi po prvý krát na začiatku roka 2015. Štyri mesiace neskôr už stál za nimi na párty, presnejšie Dirty Bass v Martine. Zamiloval sa nielen do hudby či krásnych žien no hlavne do atmosféry a energie ktorá týmito akciami prúdi a tak veľmi rád pomáhal práve pri jej organizácii. Po rozprúdení scény vyhraním contestov ako BASS 100 s Bad Company, Memtrix, YMB a Sinister Souls alebo Eatbrain night na Slovensku, sa ho rozhodla pod svoje temné krídla zobrať Drumatch crew. Chvíľku na to so skupinkou kamarátov začali organizovať vlastné párty v ich domovine – Dolnom Kubíne, nazývané Toxicbass.

Na začiatku to bola len lokálna párty pre ľudí z okolia no teraz si tam môže človek užiť zahraničného headlinera skoro každú akciu. Od týchto časov sa vypracoval a podporoval veľa mien ktoré sám obdivuje ako: Pythius, Current Value, Agressor Bunx, Merikan, Disprove, Maztek, Disphonia, Dean Rodell, Volatile Cycle, Akov, Nymfo, Bowsar alebo TR Tactics a taktiež sa mu podarilo umiestniť v top 10 v jeho doposiaľ najväčšiom conteste – celosvetový Eatbrain contest v Budapešti organizovaný týmto labelom v spolupráci s Bladerunnerz. Zahral si už aj na najväčšiom slovenskom drum and bass festivale – Trident festival. Najväčší prevrat v jeho DJ kariére nastal keď dostal ponuku byť jeden z rezidentov Methlab SK, ktorých je teraz hrdo súčasťou.

Okrem poskakovania za technikou vie byť aj celkom slušný stage manažér, čo dokázal na hlavnom stagy na Fourtune festivale kde vystupovali mená ako: Katharsys, Zardonic, Switch Technique, Sinister Souls, Lucio De Rimanez alebo Freqax. Zakladá si na hraní trackov ktoré nepočuť na každej jednej párty alebo o nich ešte nevieš. Jeho hudobná knižnica sa rozliaha od deepovejších sfér až po tvrdé náklady, no čo vždy môžete zaručene očakávať je kvalitný neurofunk do ktorého šli poctivé hodiny hľadania čo najlepších a „najhustejších“ trackov. Nikdy nečakaj rovnaký set, freestyle je jeho druhé meno a každé jeho vystúpenie jedinečný zážitok.