Pridať párty

Ak chceš pridať akciu do našeho partylistu vyplň tento formulár.
Po odoslaní budú informácie skontrolované redakciou BassLife a následne bude párty pridaná do nášho partylistu.

Pridať párty

Čo prinesie tohtoročná edícia DNB:FEST Winter? Očakávať môžete naozaj veľa.

Už 27. januára 2017 čaká bratislavský klub Majestic veľká drum & bass night, ktorá určite naplní očakávania všetkých nadšencov kvalitnej elektronickej hudby. Do nôty im zahrá až 5 zahraničných hostí zo známeho vydavateľstva MethLab Recording spolu s top support djs dokonca až na 2 stagoch.

DNB:FEST má za sebou už niekoľko klubových, ale aj open-air akcií s množstvom kvalitných hostí z rôznych kútov sveta. Tentokrát však môžeme očakávať ešte viac! Tešiť sa môžeme predovšetkým na päticu známych svetových producentov, 2 nabité stages, 4 bary, fajčiarsku miestnosť v MMC klube úplne hore s posedením, ale najmä kvalitný zvuk, či vizualizácie v klube, do ktorého sa zmestí až 1000 drum adn bassových nadšencov.

 

Mainstage tentokrát v znamení progresívneho anglického labelu MethLab Recordings.

Toto progresívne anglické vydavateľstvo by mal každý nadšenec kvalitnej elektronickej hudby určite poznať. Vďaka svojmu jedinečnému hudobnému vkusu si po celom svete získalo už hromadu fanúšikov, čo potvrdzuje aj fakt, že sa umiestnilo na 1. mieste Best Newcommer Label v hlasovaní DnB Awards 2016. Na zimná edíciu DNB:FESTu ho príde reprezentovať obľúbený CURRENT VALLUE, talentovaný MALUX, ale aj legendárny projekt CAUSE4CONCERN.

Druhý stage sa bude triasť v rytme jump-upu na čele so známym Hedexom.

Dovolíme si tak tvrdiť, že hneď na začiatku roka môžeme očakávať jednu z najzapamätateľnejších nocí podpísaných elektronickou hudbou. A aby vám nič neušlo:

FB udalosť s viacerými infoškami: https://www.facebook.com/events/619323238274268/

Lístky v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=23225

DNB:FEST web: http://dnbfest.sk/